Kaupunginosajoukkueet

NAPPULASARJA 2019

1. ke 15.5. ja ke 31.7. kenttä 1

17.10. – 18.00. ARSENAL – TPS

18.05. – 18.55. MANU – HJK

19.05. – 19.55. AHMA val– HAKA

2. ke 22.5. ja ke 14.8. kenttä 1

17.10. -18.00.  HJK – AHMA val

18.05. – 18.55. HAKA – AHMA sin

19.00. -19.50.   TPS – MANU

3. ke 29.5.   kenttä 1

17.10. -18.00.   HAKA – MANU

18.05.-18.55.    AHMA val – TPS

19.00.-19.50.    ARSENAL – AHMA sin

4. ke 5.6. ja ke 28.8. kenttä 1

17.10.-18.00.  HJK – TPS

18.05.-18.55. MANU – AHMA sin

19.00.-19.50. ARSENAL – HAKA

5. ke 12.6. ja ke 4.9. kenttä 1

17.10. ARSENAL – AHMA VAL

18.05. HAKA – HJK

19.00. AHMA sin - TPS

6. ke 19.6. ja ke 11.9 kenttä 1

17.10. AHMA val – AHMA sin

18.05. HJK – ARSENAL

19.00. HAKA - TPS

7. ke 3.7. ja ke 18.9. kenttä 1

17.10. MANU – ARSENAL

18.05. AHMA sin – HJK

19.00. AHMA val – MANU

8. ke 21.8. kenttä 1

17.10. -18.00.   HAKA – MANU

9. ke 18.9.kenttä 2

17.10.    AHMA val – TPS

19.00.    ARSENAL – AHMA sin

MINISARJA 2019

1. ke 15.5. ja ke 31.7. kenttä 2

17.10. – 18.00. KOPARIT – INTER

18.05. – 18.55.  ILVES – MYPA

19.05. – 19.55. KUUSYSI – LIVERPOOL

2. ke 22.5.ja ke 14.8. kenttä 2

17.10. -18.00.  KOPARIT - MYPA

18.05. – 18.55.  LIVERPOOL - ILVES

19.00. -19.50.   INTER – KUUSYSI

3. ke 29.5. ja ke 21.8. kenttä 2

17.10. -18.00.   ILVES – INTER

18.05.-18.55.     MYPA – KUUSYSI

19.00.-19.50.    KOPARIT – LIVERPOOL

4. ke 5.6.  kenttä 2

17.10.-18.00.  LIVERPOOL - INTER

18.05.-18.55.

19.00.-19.50. INTER – MYPA

5. ke 12.6. ja ke 4.9. kenttä 2

17.10. KOPARIT - KUUSYSI

18.05. MYPA - LIVERPOOL

19.00. ILVES – KOPARIT

6. ke 19.6.  ja ke 11.9.

18.05.-18.55. KUUSYSI - ILVES

7. ke 3.7. ja ke 18.9.

EI MINIKIERROSTA

8. ke 28.8. kenttä 2

17.10.-18.00.  LIVERPOOL - INTER

18.05.-18.55. KUUSYSI - ILVES

19.00.-19.50. INTER – MYPA

 

 

Ottelutulokset Minit 2019

ke 15.5.2019

Koparit - Inter 6-0, rp. 3-1

Ilves - MyPa 2-3, rp. 3-2

Kuusysi - Liverpool 0-11, rp. 3-2

ke 22.5.2019

Koparit - MyPa 3-6, rp. 2-3

Liverpool - Ilves 9-2, rp. 1-3

Inter - Kuusysi 4-1, rp. 1-0

ke 29.5.2019

Ilves - Inter 4-9, rp. 0-1

MyPa - Kuusysi 6-3, rp. 2-1

Koparit - Liverpool 4-7, rp. 2-3

ke 5.6.2019

Liverpool - Inter 15-2, rp. 1-3

Inter - MyPa 5-8, rp 0-1

ke 12.6.2019

Koparit-Kuusysi 7-1, rp. 3-1

Mypa-Liverpool 2-4, rp. 2-3

Ilves -Koparit 2-0, rp. 2-3

ke 19.6.2019

Ilves - Kuusysi 11-4, rp. 5-3

Ottelutulokset Nappulat 2019

ke 15.5.2019

Arsenal - TPS 1-9, rp. 3-2

ManU - HJK 6-0, rp. 1-3

Ahma val - Haka 2-8, rp. 5-4

ke 22.5.2019

HJK - Ahma val 8-0, RP. 3-1

Haka - Ahma sin 9-3, RP. 1-2

TPS - ManU 1-5, RP. 1-3

ke 29.5.2019

Haka - ManU 1-11, rp. 2-3

Ahma val - TPS 0-6, rp. 6-7

Arsenal - Ahma sin 5-1, rp. 3-2

ke 5.6.2019

HJK - TPS 10-2, rp. 2-1

ManU - Ahma sin 15-1, rp. 1-0

Arsenal - Haka 0-1, rp. 1-2

ke 12.6.2019

Arsenal-Ahma 2-1, rp. 3-1

Haka-HJK 0-9, rp. 4-3

Ahma-TPS 0-4, rp. 4-5

ke 19.6.2019

Ahma val - Ahma sin 4-4, rp. 0-2

HJK -Arsenal 4-2, rp. 3-4

Haka - TPS 1-3, rp. 1-2

ke 3.7.2019

ManU - Arsenal 11-0, rp,. 3-2

Ahma sin - HJK 2-3, rp. 1-3

Ahma val - ManU 0-15,rp. 3-2

Sarjataulukko Minit 2019

Lopullinen sarjataulukko

  OTT V H TP RP PISTEET
             
             
             
             
             
             
             

(OTT=otteluita kpl, V=voitto 2p, H=häviö 0p, TP=tasapeli 1p, RP=rangaistuspotkut 1p)

Sarjataulukko Nappulat 2019

Lopullinen sarjataulukko

  OTT V H TP RP PISTEET
             
             
             
             
             
             

(OTT=otteluita kpl, V=voitto 2p, H=häviö 0p, TP=tasapeli 1p, RP=rangaistuspotkut 1p)

KAUPUNGINOSAJOUKKUEIDEN HARJOITUS – JA PELIKALENTERI 2019

PELI- JA HARJOITUSPAIKKA ON SAHARAN KENTTÄ

MA 22.4.           ILMOITTAUTUMINEN JA 1. HARJOITUS:

14.00.-15.00.   2008-2009 SYNTYNEET, 15.00.-16.00. 2010-2011 SYNTYNEET

MA 6.5.              HARJOITUS: 16.30.-17.30.  08-09, 17.30.-18.30. 10-11

MA 13.5.           HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30.  10-11

KE 15.5.             1. PELIKIERROS, PELIOHJELMA: vanl.fi

MA 20.5.           HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 22.5.             2. PELIKIERROS

MA 27.5.           16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 30.5.             3. PELIKIERROS

MA 3.6.              HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 5.6.                4. PELIKIERROS

MA 10.6.           HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 12.6.             5. PELIKIERROS

MA 17.6.           HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 19.6.             PELIKIERROS, VAIN NAPPULASARJA

                             HYVÄÄ JUHANNUSTA!

MA 1.7.              HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 3.7.                PELIKIERROS, VAIN NAPPULASARJA

                             KESÄTAUKO

MA 29.7.           HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 31.7.             6. PELIKIERROS

MA 5.8.              HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

MA 12.8.           HARJOITUS:16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 14.8.             7. PELIKIERROS

MA 19.8.           HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 21.8.             8. PELIKIERROS

MA 26.8.           HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 28.8.             9. PELIKIERROS

MA 2.9.              HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 4.9.                10. PELIKIERROS

MA 9.9.             HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 11.9.             PELIKIERROS, VAIN NAPPULASARJA

LA 14.9.             NAPPULA – JA MINI CUP, PELIPÄIVÄ. OMA OHJELMA

MA 16.9.           HARJOITUS: 16.30.-17.30. 08-09, 17.30.-18.30. 10-11

KE 18.9.             PELIKIERROS, VAIN NAPPULASARJA

 

29.9.                   12.30.-14.00. NAPPULALIIGAN PÄÄTTÄJÄISET, LIIKUNTAHALLI

NAPPULA CUP 15.9.2018

 

APIAN KENTTÄ 14.9.2018 klo 10.30.-16.05.

OTTELUOHJELMA

 

 

CUP PELIPÄIVÄ LAUANTAI 14.9.

OHJELMA

kenttä 1                                                                                                    kenttä 2

10.30. -11.10. 1.nappulasarjan 3-6                                                2. nappulasarjan 4-5

11.15. -11.40. 3. nappulasarjan 1-2                                               4. ottelun 1 häv – ottelun 2 häv

11.45. – 12.20. 5. ottelun 1 voi- ottelun 2 voi                           6.  ottelun 3 häv – ottelun 4 häv

12.25.-13.00. 7. ottelun 3 voi - 5 voi (Nap fin)                          8. minisarjan 3-6

13.05.-13.40. 9. minisarjan 4-5                                                       10. minisarjan 1-2

13.45.-15.20.11. ottelun 8 häv – ottelun 9 häv                         12. ottelun 8 voi – ottelun 9 voi

15.30. -16.05. 13. ottelun 10 voi – ottelun 12 voi(mini fin)  14. ottelun 12 häv – 11 voi